Медичний асистанс

Асистанс (з французського "assistance" – допомога) - це комплекс заходів організаційного характеру, який полегшує здобуття клієнтом певного виду послуг.

Добровільна страхова медицина впевнено розвивається в Україні. Добровільне медичне страхування (ДМС) передбачає за бажанням клієнта платне медичне обслуговування на рівні на багато вищому, ніж це може забезпечити держава.

Страхові компанії, які займаються добровільним медичним страхуванням, як правило, доручають взаємодію з медичними установами професіоналам у даній сфері – асистуючим компаніям. Завдяки їм цілком можлива організація кваліфікованої медичної допомоги в будь-якому регіоні, якщо страховий випадок стався поза територією страхування. Таким чином, асистуючі компанії стають сервісними партнерами-посередниками між страховою компанією та лікувальними закладами.
 
Що таке медичний асистанс?

Послуги медичного асистансу

«СОС Сервіс Україна» святкує десятиріччя своєї діяльності

27.06.2012 дружній колектив «СОС Сервіс Україна» відсвяткував 10-річчя своєї діяльності, та в десятий раз підтвердив, що головне в роботі і на відпочинку - згуртованість.

28.06.2012

Додаткові знижки для власників карток медичного страхування PZU

Компанія «СОС Сервіс Україна» постійно розширює програму лояльності для своїх Клієнтів. Цього разу додатковими привілеями можуть скористатися власники карток медичного страхування PZU.

01.03.2012

Новий іноземний партнер - Inter Partner Assistance (IPA)

«СОС Сервіс Україна» та Inter Partner Assistance (IPA) підписали договір про співпрацю.

14.02.2011
 
 
04053, м.Київ, вул.Артема, 40
тел: (044) 230 8498
тел/факс: (044) 230 8806
e-mail: info@sos-service.com.ua